Flogard

O sklepie

Flogard to łódzki sklep zoologiczny stacjonarny i internetowy, zaopatrzony w sprawdzone produkty najwyższej jakości. Firma bardzo długo działa na lokalnym, łódzkim rynku i cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Dba nie tylko o domowych pupili, ale wspiera też fundacje i schroniska dla zwierząt.

Jakich produktów możemy się spodziewać w ofercie? Przede wszystkim karmy dla zwierząt ze sprawdzonych źródeł i od polecanych producentów. W asortymencie sklepu dostępne są karmy dla psów, kotów, gryzoni, ptaków i rybek. Wśród polecanych producentów są Eukanuba, Fitmin, Happy Dog, Royal Canin czy Nestor. W ofercie karm dostępne są suche, mokre, w kawałkach i mięso mrożone. Karmy zarówno bytowe jak i specjalistycznego przeznaczenia, weterynaryjne. W tej kwestii również można bez wahania polegać na doświadczonym personelu, który potrafi zbadać potrzeby zwierzęcia i odpowiednio znaleźć rozwiązanie na miarę określonych potrzeb.

Akcesoria od sprawdzonych producentów i przetestowane przez tysiące klientów gwarantują satysfakcję pupila. W sklepie zoologicznym Flogard znajdziemy obroże, legowiska, akcesoria do higieny, toalety i kuwety oraz wiele innych sprzętów ułatwiających życie nam i naszym pupilom. Możemy tu znaleźć między innymi pasy do samochodu, pokrowce i akcesoria do nauki chodzenia na smyczy.

Zgodnie z opinią profesjonalnych fachowców, personel sklepu Flogard gwarantuje nam doradztwo w zakresie produktów specjalistycznego przeznaczenia. Są to suplementy, probiotyki, preparaty przeciwpasożytnicze, specjalne preparaty dietetyczne lub wzmacniające przy stanach chorobowych. Możemy również otrzymać wsparcie od technicznej strony zakupów.

Co ciekawe, sklep zoologiczny Flogard ma w ofercie również produkty z kategorii Dom i Ogród. Należą do niej produkty pomagające uprawę roślin w ogródkach lub na balkonach, na przykład różne nawozy.

Z zespołem sklepu możemy skontaktować się telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej. Mamy możliwość również porozmawiania na FB. Na Facebooku możemy też poczytać na temat zwierzaków oraz dowiedzieć się na temat aktualności i najnowszych informacji na tematy około zwierzakowe.

Jeśli mamy pytania na temat pielęgnacji, żywienia lub zdrowie zwierząt,warto zajrzeć na stronę, gdzie Flogard aktywnie prowadzi swój blog. Znajdziemy w nim ciekawe i profesjonalne artykuły na topowe tematy dotyczące zwierząt. Aktualne tematy, na przykład “ Dokarmianie bezdomnych kotów w czasie zimy”, dostarczą nam szczegółowych informacji w wybranym temacie.

Dane kontaktowe