Karmy Kitekat - Karmy dla kota marki Kitekat

kitekat

Miłośnikom mruczących czworonogów zapewne znana jest ta marka. Kitekat to producent karm przeznaczonych dla kotów na różnych etapach ich życia. Markę tą możesz rozpoznać po przyjaznym i uśmiechniętym kocie, który obecny jest na każdym opakowaniu. Jest ona obecna na rynku od wielu lat i specjalizuje się w odżywianiu zwierząt domowych, ze szczególnym uwzględnieniem miałczących czworonogów. Producent karm dba o różnorodność oferowanych smakołyków, dzięki czemu pupile z radością pałaszują kolejne przysmaki. Odpowiednio zbilansowane posiłki sprawiają, że futrzakom nie brakuje sił na figle psoty i zabawy z ze wszystkimi członkami rodzinny i przyjaciółmi.

Kitekat producent karm: co ma w ofercie?

Na samym początku firma specjalizowała się w produkcji mokrej karmy w galarecie. Teraz możesz wybrać dla swojego kota również saszetki, w których znajduje się jeden posiłek lub suchą karmę w większych opakowaniach. Na Twoją uwagę zasługuje również mokra karma w puszkach. Szczególnie rekomendowana jest ona dla małych kociąt oraz starszych kotów, mających np. problemy związane z uzębieniem i trawieniem. Producent karm Kitekat rekomenduje smakołyki w formie granulowanej dla dorosłych zwierzaków.

Co znajduje się w karmie Kitekat?

Producent oferuje różne rodzaje karmy, żeby rozpieszczać czworonożnych ulubieńców.

  • Wśród najczęściej wybieranych propozycji znajdują się saszetki z kurczakiem, rybą i wołowiną. W każdym kawałku mokrej karmy znajduje się aż do 4 procent produktów pochodzenia zwierzęcego. W karmach mokrych można znaleźć kawałki mięsa w sosie lub delikatnej galaretce.
  • W przypadku karmy suchej wśród faworytów znajdują się smakołyki o smaku kurczaka z warzywami oraz tuńczyka i wołowiny z dodatkiem warzyw. Na sklepowych półkach można znaleźć również Sterile Kitekst o smaku kurczaka z warzywami.

Co dobrego znajduje się w Kitekat?

Producent karm Kitekat dba o to, żeby doskonale bilansować wartości odżywcze we wszystkich rodzajach produktów.

Wysoka zawartość składników mięsnych

We wszystkich produktach znajduje się spora ilość najważniejszego surowca, czyli mięsa, ryb i warzyw, które są źródłem wielu witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu pupila.

Składniki zapewniające witalność i zdrowie

Oprócz dobroczynnego pełnowartościowego białka warto zwrócić uwagę również na obecność składników mineralnych. Tak jak w przypadku ludzi, także u kotów biorą one udział w wielu procesach i dlatego warto je wprowadzić di diety czworonoga.

Dobroczynne tłuszcze

Ich obecność gwarantuje lepsze przyswajanie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Jest również ważna ze względu na wspomaganie pracy układu nerwowego, narządów zmysłów i harmonijnego trawienia.

Dlaczego warto sięgnąć po karmę dla kotów Kitekat?

Producent karmy posiada ogromne doświadczenie w żywieniu mruczących pupili w każdym wieku i o zróżnicowanych preferencjach smakowych. W smakołykach zasmakują zarówno małe kociaki, jak i dorosłe koty, a różne formy podania sprawiają, że można im wprowadzać zmiany od czasu do czasu i przekonywać do nowych smaków.

4.2/5 - (27 votes)