Ranking karm dla kotów – TOP 10 karm dla kota 2019

Każdy właściciel puszystego czworonoga chce, aby jego pupil był zdrowy, szczęśliwy i niczego mu nie brakowało. Podstawą dobrego utrzymania zwierzaka jest jego właściwe odżywianie, dlatego nie ma w tym nic dziwnego, że ich posiadaczom zależy na dostarczeniu im, jak najlepszej karmy. Poniżej przedstawiamy ranking karm dla kotów, które wśród właścicieli milusińskich – jak i wśród samych zwierzaków – cieszą się największym powodzeniem.

Pozycja Marka
1 Orijen
2 Acana
3 Applaws
4 Brit Carnilove
5 Josera
6 Ontario
7 Taste of the Wild
8 Fitmin
9 Brit Care
10 Sanabelle

TOP 10 – ranking najlepszych karm dla kotów w 2019 roku

1. Karma dla kota Orijen

karma dla kota orijen

Orijen – to marka, która zaskarbiła sobie serca (i żołądki) kotów na całym świecie. Uznaniem cieszy się również w rankingach tworzonych przez lekarzy weterynarii, którzy podkreślają jej świetną jakość i walory prozdrowotne dla milusińskich. Mieszanki są tworzone ze świeżych składników – mięsa drobiowego, ryb i warzyw. Wśród produktów marki znajduje się również karma dla małych kotów oraz karma dla zwierzaków z nadwagą.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić polecane przez nas karmy marki Orijen

Sprawdź cenę!

 

2. Karma dla kota Acana

karma dla kota acana

Acana – to kolejna marka karm dla kotów w tym rankingu, która produkowana jest w Kanadzie. Składniki bezzbożowych karm Acana Regionals pochodzą z tradycyjnych farm i łowisk. Specjaliści przy tworzeniu karmy kierowali się koncepcją WHOLEPREYT, która opiera się na naturalnym sposobie żywienia przodków kotów. Idealna dla mięsożernych kotów. Składa się w 75% z mięsa, a resztę jej składników stanowią warzywa, owoce i ekstrakty roślinne zawierające niezbędne dla zdrowia kota witaminy.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić polecane przez nas karmy marki Acana

Sprawdź cenę!

 

3. Karma dla kota Applaws

karma dla kota applaws

Applaws – to wysokiej jakości karma dla kotów. Zawiera aż 80% białek i 20% warzyw i naturalnych składników. Applaws powstała poprzez obserwację kotów w ich naturalnym środowisku. Wśród produktów marki znajdziemy zarówno karmę suchą (podstawową), jak i mokrą. A także karmy przeznaczone dla kociąt. Nie zawierają zbóż, które mogą powodować alergie pokarmowe u kotów. Są bogate w naturalne kwasy tłuszczowe oraz probiotyki wspomagające trawienie.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić polecane przez nas karmy marki Applaws

Sprawdź cenę!

 

4. Karma dla kota Brit Carnilove

karma dla kota brit care

Brit Carnilove – doskonale zbilansowany skład i wysoka jakość poszczególnych elementów karmy. W taki sposób najkrócej można by opisać karmy Brit Carnilove. Są one wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników. Nie zawierają konserwantów, barwników, czy ulepszaczy. Stanowią pełnowartościowy posiłek dla każdego puszystego czworonoga. Nawet wybredne koty o wyrafinowanym smaku nie będą narzekać, gdy zaserwuje się im Carnilove. Marka oferuje karmy w wielu wariantach smakowych, które zawierają mięso z dzika, łososia, renifera, indyka, kaczki, a nawet bażanta.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić polecane przez nas karmy marki Brit Carnilove

Sprawdź cenę!

 

5. Karma dla kota Josera

karma dla kota josera

Josera – to marka karm z segmentu Super Premium. Pokarm dla kotów Josera jest wolny od genetycznie modyfikowanych surowców, a także soi, pszenicy i cukru – które mogą powodować uczulenia układu pokarmowego kota. Karmy Josera wyróżniają się bogatym smakiem i intensywnym aromatem. Jest to efekt rezygnacji ze sztucznych aromatów i konserwantów. Produkty Josera dedykowane są nawet kotom z problemami żywieniowym. Są ciągle poddawane laboratoryjnej kontroli jakości.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić polecane przez nas karmy marki Josera

Sprawdź cenę!

 

6. Karma dla kota Ontario

karma dla kota ontario

Ontario – produkowana przez czeska firma karma dla kotów, która jest liderem na rynku w Środkowej Europie. Jak sama nazwa wskazuje, jej receptura jest oparta na kanadyjskich sprawdzonych składach. Tworzona jest we współpracy z dietetykami i weterynarzami. Nie zawiera zbóż, a jej serce stanowi suszone mięso.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić polecane przez nas karmy marki Ontario

Sprawdź cenę!

 

7. Karma dla kota Taste of the Wild

karma dla kota taste of the wild

Taste of the Wild – to karma, która jest reklamowana jako produkowana „zgodnie z naturą”. Amerykańskie karmy zawierają dużo łatwo przyswajalnego białka i sprawdzą się dla kotów w każdym wieku. Jak większość karm z półki Premium, nie zawierają szkodliwych dla zwierzaków zbóż. W ich składzie znaleźć można za to owoce i warzywa, które dostarczają do organizmu czworonoga potrzebnych mu witamin i przeciwutleniaczy.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić polecane przez nas karmy marki Taste of the Wild

Sprawdź cenę!

 

8. Karma dla kota Fitmin

karma dla kota fitmin

Fitmin – marka, która w żywieniu stawia na naturalne, młode i organiczne produkty. W składzie karm od Fitmin znajdują się dojrzałe jagody, różnorodne warzywa, aromatyczne zioła i wspaniałe, soczyste mięso. Produkty Fitmin zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe, a także cenne dla dobrego zdrowia czworonogów, witaminy i minerały.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić polecane przez nas karmy marki Fitmin

Sprawdź cenę!

 

9. Karma dla kota Brit Care

karma dla kota brit care

Brit Care – to karmy, które przeznaczone są dla młodych, dorosłych i dojrzałych kotów. Są hipoalergiczne – idealne dla kotów z delikatniejszym układem pokarmowym. W składzie znajdziemy lekkostrawne i łatwo przyswajalne elementy. Każdy – nawet najbardziej wymagający „mrauczek” – nie będzie narzekać, gdy jego właściciel zaoferuje mu karmy od Brit Care. Zawierają one optymalną dawkę kalorii w porcji, wzmacniają kości i stawy, a także dbają o dobrą kondycję układu odpornościowego. Wśród produktów marki znajdziemy również karmy dedykowane zwierzakom w określonym etapie życia (np. po sterylizacji).
Kliknij tutaj, aby sprawdzić polecane przez nas karmy marki Brit Care

Sprawdź cenę!

 

10. Karma dla kota Sanabelle

karma dla kota sanabelle

Sanabelle – to częsty wybór wśród właścicieli i hodowców kotów. Dostosowane są do indywidualnych potrzeb tych zwierząt na różnych etapach życia. Również dla kociąt i kotek karmiących. Świetnie sprawdzą się dla zwierzaków o delikatnym układzie pokarmowym, jak i tych o wyrafinowanym guście smakowym. Nie zawierają zbóż. Za to w ich składach – w zależności od wymogów żywieniowych kota – znaleźć można kwasy tłuszczowe, glukozaminę, fosforany, błonnik, wysoką zawartość protein i składników mineralnych.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić polecane przez nas karmy marki Sanabelle

Sprawdź cenę!

 

Ranking karm dla kotów – TOP 10 karm dla kota 2019
3.7 (73.57%) 28 votes