Acana Puppy Large Breed

acana puppy large breed
Sprawdź więcej karm Acana Puppy Large Breed

Acana Puppy Large Breed to kompletna wysokobiałkowa karma dla szczeniąt ras dużych
 
Charakterystyka Karmy Acana Puppy Large Breed

  • Matka natura ukształtowała wszystkie psy jako mięsożerców i dlatego ich dieta powinna być bogata w różne gatunki mięs z dodatkiem owoców, warzyw i roślin!
  • Karma przepełniona jest mięsem, jajami z lokalnych farm Alberta, rybami poławianymi w okolicy oraz owocami i warzywami z doliny Okanagan, dostarczanymi codziennie!
  • Jest przygotowana z najlepszych i najświeższych kanadyjskich składników w jedynej na świecie, nagradzanej kuchni Champion Petfoods.
  • Wszystkie składniki dostarczane są ŚWIEŻE, nigdy nie mrożone, wolne od sztucznych konserwantów.

ACANA nie zawiera białego ryżu, pszenicy czy kukurydzy. Jedynym zbożem jest cięty owies – zboże hipoalergiczne, o niskim indeksie glikemicznym.

Biologicznie odpowiednie jedzenie dla szczeniąt ras osiągających wagę powyżej 25 kg w wieku dorosłym

Przygotowywana w naszej wielokrotnie nagradzanej kuchni w Kanadzie ACANA HERITAGE PUPPY LARGE BREED jest przepełniona mięsem kurczaków z chowu bezklatkowego, jajami ściółkowymi, mięsem storni poławianej w naturalnym środowisku oraz dojrzewającymi w słońcu owocami i warzywami. Składniki dostarczane codziennie z regionu Alberty są świeże i pełne wartości odżywczych, tak aby Twój szczeniak był szczęśliwy, zdrowy i silny. Przeczytaj skład, a na pewno się z nami zgodzisz.
 
Wszystko o mięsie w acana heritage

Współczesne psy zbudowane są jak ich przodkowie. Wierzymy, że powinny również jeść jak oni. Wszystkie psy to mięsożercy, przystosowani do diety opartej na mięsie. Nasze 3 mięsne pytania odpowiadają ich biologicznym potrzebom.
 
Ile mięsa?

70% składników mięsnych – nawet dwukrotnie większa zawartość mięsa niż jakakolwiek inna karma w tej kategorii. Jedzenie acana heritage jest całkowicie wolne od glutenu, gmo i roślinnych koncentratów białkowych, takich jak białko z grochu czy ziemniaków.

Ile świeżego mięsa?

1/3 składników mięsnych acana heritage jest świeża lub surowa zapewniając bogactwo wartości odżywczych. 2/3 to dehydratyzowane składniki mięsne lub oleje – skoncentrowane źródło białka.

Ile rodzajów świeżych mięs?

Acana heritage zawiera 3 rodzaje świeżych mięs w proporcjach WholePrey™. Świeże mięso, organy i szpik dostarczają naturalnych składników odżywczych, co radykalnie ogranicza konieczność sztucznej suplementacji.

  • Kurczak z wolnego wybiegu– mięso, wątroba, serce, nerki i chrząstki, dostarczane świeże z lokalnych farm.
  • Jaja ściółkowe – całe i świeże, dostarczane z lokalnych farm preriowych.
  • Stornia – cała, poławiana w naturalnym środowisku z północnych wybrzeży Vancouver.

Nasze jedzenie WholePrey™ odzwierciedla dietę, która byłaby naturalna dla dziko żyjących psów. Składniki mięsne w proporcjach WholePrey™ dostarczają wartości odżywczych w sposób naturalny, eliminując konieczność suplementacji syntetycznymi witaminami, minerałami i aminokwasami.
 
Cynk | jedyny suplementowany składnik

Dzięki wysokiej zawartości mięsa i różnorodności diety WholePrey™, ACANA Heritage dostarcza składników odżywczych w naturalnej postaci. Jedynym suplementowanym składnikiem jest cynk.
 

Acana Puppy Large Breed
5 (100%) 1 vote